צור קשר

דר' דורית לב: נטורופתית, רפלקסולוגית בכירה ומורה לרייקי וללייטריאן™, מטפלת ברפואת תדרים וברפואה קוואנטית, מתקשרת ידע וטכניקות טיפול בתחום אנרגית הקריסטל ואנשי/ילדי קריסטל.

בעשרים ואחת שנות הוראת ביולוגיה בתיכון, כולל שנים של הגשה לבחינות בגרות ברמת 5 י"ל, לימדתי את גוף האדם ואת הגישה המדעית. עם מטען זה הגעתי ב1993 ללימודי הרפואה ההוליסטית. בשלב ראשון, כאילו "מחקתי" את הידע הקודם וספגתי את הגישה האלטרנטיבית. בשלב שני חיברתי את שני העולמות לעולם אחד שלם. לא הסתפקתי ב-4 שנות לימוד במכללה לרפואה משלימה בת"א, והוספתי לימודי דוקטורט של אוניברסיטת ברנדין ארה"ב.. מאז סיום לימודי ה "רשמיים", אני לא מפסיקה ללמוד, להשתלם ולהתנסות.
הנטורופתיה, למרות ההצהרה על היותה הוליסטית, מזניחה, במידה רבה, את הפן האנרגתי. חוסר זה אני ממלאה בהתעמקות ברפואת התדרים.
רפואת תדרים הינה מונח רחב מאד. בקצרה ניתן להגדירה כאוסף ה"טכניקות" המפעילות תדר + אנרגיה לצורך ריפוי. את תחילת דרכי בתחום זה עשיתי דרך לימוד רייקי אוסואי. בשמחה אני עוזרת לאנשים להיכנס לעולם הרייקי בסדנאות בנס-ציונה ובכל מקום בארץ אליו אני מוזמנת.
הלייטריאן™ הרחיב לי הצוהר לטיפולים אנרגטיים - ליכולת לאפשר לכל אדם להיות המטפל של עצמו, להיות יותר במודעות, תוך קבלת עזרה מ"למעלה".

ב- 2001, נחשפתי באופן מודע, למה, שלפי הבנתי היום, הוא היעוד המרכזי שלי כמטפלת: שימוש באנרגית הקריסטל. מדובר באנרגיה טהורה, הנכנסת יותר ויותר לעולמנו. אנרגיה זו מאפשרת ביטול אנרגיות קשות ועוזרת לחולל שינויים אנרגטיים בעוצמה ובמהירות שלא הכרנו קודם. אין לה מגבלות מרחק או מקום - והיא יעילה באותה מידה כשהמטופל נוכח פיזית, או אנרגטית בלבד - ולכן הטיפול יכול להישלח לכל מקום בעולם.
השימוש באנרגית קריסטל, מסלול הכשרתי וניסיוני המקצועי מאפשרים לי לשלב ולהתאים טיפול בכל רובדי האדם מהגוף הפיזי ועד לנשמה.
אתרי פתוח לפניך בהזמנה לקרוא בו וליצור עימי קשר בכל שאלה ובקשה.

להורדת המאמר כקובץ word או להדפסה לחצו כאן

 

 

 


E-mail : Dorit@innergardenhealing.com   -   08 940 1660 : טל
להצטרפות לרשימת תפוצה של של האתר לחצו כאן
 
אנרגית הקריסטל בשרות:
 

 
 
   

Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים

   אתרים מועדפים

כל הזכויות שמורות© innergardenhealing.com